Miło nam poinformować, że uczniowie klas 1a i 1b złożyli ślubowanie i są już oficjalnie czytelnikami naszej szkolnej biblioteki!

Uroczystość prowadzona przez uczennice klas starszych, które pięknie przygotowały przedstawienie dla swych młodszych kolegów i koleżanek, odbyła się naszej w czytelni. Pierwszaki zapoznali się z regulaminem biblioteki, księgozbiorem i zasadami panującymi w tym miejscu. Rozwiązywali rebusy, układali puzzle i kolorowali postaci z bajek i baśni. Dzieci poznały nazwiska uczniów w swoich klasach, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca na najlepszego czytelnika w pierwszym półroczu roku szkolnego.

Na pamiątkę tego wydarzenia i świetnej zabawy, wszyscy otrzymali zakładki do książek oraz karty czytelnika.

{gallery}rs_22_23/czytelnik{/gallery}