Nowy Rok rozpocznie się za kilkadziesiąt godzin. Czas na podsumowania… Jaki był mijający 2022 rok dla Polski, dla świata…, wypowiedzą się fachowcy. Dla społeczności Szkoły Podstawowe nr 2 w Zelowie był to czas ważnych inwestycji i inicjatyw. Udało się lepiej wyposażyć szkołę, zakupić nowe sprzęty i środki dydaktyczne, pomalować ściany w kilku salach lekcyjnych, zadbać o estetykę pomieszczeń. Uczniowie SP nr 2 odnieśli wiele sukcesów sportowych. Zajmowali wysokie lokaty w konkursach artystycznych i przedmiotowych, wyjeżdżali do kin i teatrów, poznawali Polskę… Udało nam się zorganizować dwie duże imprezy dedykowane Wiktorkowi i Anielce, uczniom „Dwójki”, którzy zmagają się z poważnymi chorobami. Zacieśniliśmy współpracę z wieloma instytucjami i jest to dla nas bardzo ważne i bezcenne!

W szkole odbyły się też liczne akcje i uroczystości, z których jesteśmy również bardzo dumni. Mamy nadzieję, że Nowy Rok pozwoli realizować kolejne ambitne plany i zamierzenia, w których wspierać nas będą Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie.

Dziękujemy Wszystkim naszym Przyjaciołom i Partnerom za ten wspaniały rok 2022 i za wszystkie cele, które wspólnie osiągnęliśmy!