Dnia 10 stycznia 2023 roku odbędzie się już XX Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek organizowany przez Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek.

Tradycyjnie celem organizowanego konkursu jest rozwijane tradycji narodowych i rodzinnych, rozśpiewanie dzieci i młodzieży a także wyłonienie młodych talentów. Uczestnikami konkurs będą soliści z przedszkoli i szkół podstawowych w czterech kategoriach wiekowych.

Konkurs daje możliwość prezentacji zdolności wokalnych dzieci i młodzieży, jest też świetną okazją do integracji uczniów szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych a także społeczności lokalnej.

Zapraszamy serdecznie mieszkańców, społeczność lokalną a także uczniów i przedszkolaków do wspólnego kolędowania!

Będzie nam niezmiernie miło Was u nas gościć!

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek.

Będzie nam niezmiernie miło Was u nas gościć!