W związku z organizowanym przez naszą szkołę w najbliższy piątek 27 stycznia 2023 r. Balem Karnawałowym, zwracamy się z ogromną prośbą o wypożyczenie leżaków, piłek i innych plażowych akcesoriów, które pomogą nam przygotować odpowiednią scenografię.

Uczniów-właścicieli plażowych akcesoriów nagrodzimy punktami dodatnimi zgodnie ze Statutem Szkoły.

Zbiórka odbywa się codziennie od poniedziałku do czwartku od godz. 9.00 do godz.14.00. Jednocześnie prosimy, aby podpisane akcesoria zostawiać w pokoju nauczycielskim.

Z góry bardzo dziękujemy za współpracę!

Już za 4 dni czeka Was taneczna niespodzianka, więc już dzisiaj szykujcie piękne stroje karnawałowe na bal w Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie! Wszyscy razem wyruszymy TANECZNYM KROKIEM W PODRÓŻ DO RIO DE JANEIRO!

Gwarantujemy wesołe tańce, naukę samby, wybory Króla i Królowej Balu, zabawy plastyczne oraz pyszny poczęstunek…

W taneczną podróż zabierze Was nasz ulubiony Amadeusz Walczykowski DJ Amek !

Liczymy na obecność wielu najmłodszych miłośników zabawy!