Kto lubi dobrą zabawę, miał dziś do niej doskonałą okazję – bal karnawałowy w Szkole Podstawowej nr 2 w Zelowie, który Honorowym Patronatem objął Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek. Organizatorzy zaprosili dzieci z przedszkoli i klas I – III oraz ich Rodziców w podróż „tanecznym krokiem do Rio de Janeiro”. Sala gimnastyczna naszej szkoły wyglądała jak brazylijska plaża podczas słynnego karnawału. Wzrok przyciągały leżaki, piłki plażowe, kolorowe parasole, balony i palmy. Była też piaskownica! Miłośnicy tańców i niespodzianek, którzy skorzystali z zaproszenia, nie kryli zachwytu i zaskoczenia. A to nie był koniec niespodzianek. Trzy pary królewskie wybrane podczas zabawy zasiadły nie na tronach, lecz na leżakach, na smakoszy czekały smakołyki kuchni brazylijskiej, a zmęczeni tańcami mogli odpocząć pod parasolem w piaskownicy… Najwięcej radości sprawiały jednak tańce. Piękny taneczny pokaz i nauka samby świetnie wpisały się w klimat południowoamerykańskiego karnawału. Będzie co wspominać!

Gmina Zelów

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie