Uroczysty Apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2022/2023 w Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie.

Tradycją naszej szkoły jest podsumowanie wyników nauczania w pierwszym półroczu. Uczniowie zostają nagrodzeni za wyniki w nauce, zaangażowanie w życie szkoły oraz wzorową frekwencję.

A klasa, która osiągnie najwyższą średnią, otrzymuje słodki upominek w postaci tortu. W tym roku  na podium stanęli uczniowie klasy 4a oraz 8c.

Dzisiejszy apel, dzisiejsza uroczystość był dla nas ogromną radością, ponieważ mogliśmy przyznać nagrody tak wielu uczniom naszej szkoły. Uczniowie osiągnęli świetne wyniki w nauce, zachowaniu a także odnieśli sukcesy w  wielu dziadzinach na przykład w muzyce, sporcie i plastyce. Gratulujemy serdecznie wszystkich osiągnięć! Jesteśmy z Was dumni!

Studio Filmowe Klatka Tomasz Kurzydlak

{gallery}rs_22_23/podsumowanie_s1{/gallery}