Nagrody, dyplomy i gratulacje stały się dziś udziałem wielu uczniów naszej szkoły. Podsumowaliśmy bowiem szkolne konkursy przedmiotowe i artystyczne. W Dniu Patrona ogłoszone zostały nazwiska Szkolnych Mistrzów Ortografii, Matematyki, Języka Angielskiego, Przyrody i Nauk Przyrodniczych, Śpiewu i Plastyki, a dziś poznaliśmy pełną listę osób wyróżniających się we wspomnianych dziedzinach.

Zdolnych uczniów u nas nie brakuje, toteż gromkie brawa , którymi nagradzano laureatów, brzmiały długo i donośnie, a stos nagród wyglądał imponująco. Radości było co niemiara. Mamy nadzieję, że dla wielu obserwatorów dzisiejsza uroczystość stanie się silną motywacją i za rok laureatów będzie jeszcze więcej. Gratulujemy!

{gallery}rs_22_23/konkursy{/gallery}