05 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Zelowie odbył się XXI Turniej halowej piłki nożnej o „Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie” dla klas czwartych i młodszych.

Organizatorem rozgrywek był działający przy szkole Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka”. W turnieju brały udział reprezentacje pięciu szkół z terenu Gminy Zelów: Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie, Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie, Szkoła Podstawowa w Łobudzicach. Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji w duchu „fair play” pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie. Na miejscu drugim uplasowała się Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie.

Trzecią lokatę zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie. Kolejno miejsce czwarte zajęła drużyna z Szkoły Podstawowej w Łobudzicach, a piąte miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Zelowie. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Nagrodzono najskuteczniejszego zawodnika turnieju, którym został Michał Stańka, uczeń zelowskiej „Czwórki”. Michał jako Król Strzelców zdobył 13 bramek!!!

Przygotowanie turnieju było możliwe dzięki sponsorom, którzy wspomogli finansowo organizatorów.

Dziękujemy Burmistrzowi Zelowa panu Tomaszowi Jachymkowi, panu Łukaszowi Jarosińskiemu –firma „Luk – instal” oraz panom Sebastianowi i Marcinowi Wrzesiak firmy: „MRÓWKA”, „Stivex -PPUH”.

Skład zespołu SP 2 Zelów:

Miłosz Wojajczyk, Remek Bąk, Oskar Matys, Nikodem Bartosiak, Alan Kosmala, Jakub Majewski, Ozzy Stasiak, Jakub Rudnicki, Natan Wilczek, Franciszek Włodarczyk, Michał Skórka.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za niezapomniane emocje i za Waszą obecność!

Gmina Zelów

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie