Podziękowania za wsparcie i współpracę dla Społecznej Akademii Nauk od Gminy Kluki, OHP w Łodzi, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kurnosie Drugim, MGOK w Szadku oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie odebrał Mirosław Olszewski, Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym SAN.

– Społeczna Akademia Nauk to przede wszystkim ludzie. Jako Uczelnia przywiązujemy dużą uwagę do relacji społecznych i wzajemnej współpracy. Bez tego nie udałoby się zorganizować tylu wspaniałych inicjatyw. Bardzo się cieszę, że nasi Partnerzy doceniają nasze zaangażowanie, zwłaszcza studentów kół naukowych działających w SAN – podkreśla Mirosław Olszewski, Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym SAN, który w imieniu Uczelni odebrał podziękowania z rąk przedstawicieli Gminy Kluki, OHP w Łodzi, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kurnosie Drugim, Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Szadku oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie.

Tylko w tym roku współpraca owocowała zorganizowaniem warsztatów edukacyjnych „Nie hejtuję, reaguję, motywuję”, konferencji certyfikowanej „Zagrożenia cywilizacyjne wśród dzieci i młodzieży – agresja, depresja, uzależnienia i ich skutki”, konkursu „AutoMotoFach”, czy miłych akcentów w postaci Dnia Kobiet w gminie Kluki i wspierania kultury w gminie Szadek.

Mamy wspólne priorytety: Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie i Społeczna Akademia Nauk to przede wszystkim ludzie. Wspólnie przywiązujemy dużą uwagę do relacji społecznych i wzajemnej współpracy, a człowiek u nas zawsze jest na pierwszym miejscu!

Dziękujemy za możliwość współpracy i obiecujemy wspólnie kolejne wyzwania! Bądźcie w gotowości!