14 kwietnia 2023 roku Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie było gospodarzem finału wojewódzkiego w Drużynowych Biegach Przełajowych.

W gronie 12 najlepszych drużyn naszego województwa znalazły się drużyny „Dwójki”, które awansowały do finału wojewódzkiego w trzech kategoriach.

Poniżej wyniki naszych zespołów:

Chłopcy z rocznika 2010 i 2011 w składzie –

Światłowski Kuba, Pospiszył Jakub, Pospiszył Przemysław, Tosik Nikodem, Światłowski Błażej, Biesaga Maciej i Burasiewicz Grzegorz ukończyli bieg na 5 miejscu.

Chłopcy z rocznika 2012 i młodsi w składzie –

Kosmala Alan, Wojajczyk Miłosz, Kaczmarek Karol, Matys Oskar, Siekierski Jan, Wilczek Natan i Majewski Jakub ukończyli zawody na 9 miejscu.

Dziewczynki z rocznika 2012 i młodsze w składzie –

Czarna Laura, Uzarczyk Maja, Szymańska Maja, Pospiszył Wiktoria, Balcerzak Nadia, Buczyńska Julia i Rogut Julia ukończyły zawody na 10 miejscu.