Grupa uczniów klas 4-6 naszej szkoły brała udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka angielskiego „Olimpus”. Zadaniem uczniów było rozwiązać test składający się z 20 pytań, za które można było uzyskać 60 punktów.

Leon Pluciński z klasy IVa uzyskał maksymalną do zdobycia ilość punktów i uplasował się na I miejscu w Polsce. Natomiast Kuba Pawełoszek z klasy VIa również zajął wysokie III miejsce. Nina Wiśniewska z klasy VIa i Jan Jersak z klasy VIb uplasowali się na 9 pozycji. Gratulujemy sukcesu , jesteśmy z Was bardzo dumni.

Grupa uczniów klas 4-6 naszej szkoły brała udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie zjęzyka angielskiego „Olimpus”. Zadaniem uczniów było rozwiązać test składający się z 20 pytań, za które można było uzyskać 60 punktów.

Leon Pluciński z klasy IVa uzyskał maksymalną do zdobycia ilość punktów i uplasował się na I miejscu w Polsce. Natomiast Kuba Pawełoszek z klasy VIa również zajął wysokie III miejsce. Nina Wiśniewska z klasy VIa i Jan Jersak z klasy VIb uplasowali się na 9 pozycji. Gratulujemy sukcesu, jesteśmy z Was bardzo dumni.

{gallery}rs_22_23/angielski2{/gallery}