Trening umiejętności społecznych to forma wsparcia, która odbywa się poprzez zabawy i ćwiczenia w grupach. Dzięki treningom dzieci uczą się prawidłowych zachowań społecznych, które mogą potem przełożyć na sytuacje występujące w ich codziennym życiu. Precyzując, dzieci uczą się prawidłowej komunikacji, zasad przyjmowania krytyki oraz jej tworzenia, trenują rozpoznawanie i kontrolowanie emocji oraz współpracę we wzajemnym szacunku, a także nabierają wiary we własne możliwości. Uczą się wszystkiego tego, czego rodzice pragną, aby miały – dla swojego dobra i możliwości cieszenia się relacjami w grupie. To były zajęcia bardzo kreatywne i drogocenne. Na pewno nauczyły wartościowych zasad, które są ważne a nawet bezcenne! Dziękujemy za wspaniałe zajęcia!

{gallery}rs_22_23/swietlica_trening{/gallery}