Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy komiks w języku angielskim „ My fantastic holidays”.

Jest nam bardzo miło przedstawić wyniki konkursu na komiks w języku angielskim „My fantastic holidays”. Konkurs był adresowany dla chętnych uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych w gminie Zelów. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużą wyobraźnią i kreatywnością oraz wiedzą z zakresu znajomości języka angielskiego.

Komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych.

Kategoria I- klasy IV-V

1 miejsce- Lena Adamczewska – SP nr 1 w Zelowie , Kacper Drobniewski – SP nr 4 w Zelowie

2 miejsce- Amelia Dobroszek – SP nr 2 w Zelowie, Izabela Retkiewicz– SP w Łobudzicach

3 miejsce – Wiktoria Owczarek- SP w Łobudzicach

Kategoria II- klasy VI-VIII

1 miejsce – Antonina Klemczak- SP w Łobudzicach, Nina Wiśniewska – SP nr 2 w Zelowie

2 miejsce – Maja Krawczyk- SP w Wygiełzowie, Maja Włodarczyk – SP w Wygiełzowie

3 miejsce – Michał Janowski – SP w Wygiełzowie, Julia Mejsner – SP nr 2 w Zelowie, Szymon

Sokołowski– SP w Łobudzicach, Adam Stawowczyk SP w Łobudzicach

Wyróżnienia:

Adrianna Gapik- SP nr 2 w Zelowie

Rita Jarkowska – SP nr 4 w Zelowie

Ewa Retkiewicz – SP w Łobudzicach

Bartłomiej Stanisławski – SP 2 w Zelowie

Iga Stańka –SP nr 4 w Zelowie

Jakub Wieczorek –SP w Wygiełzowie

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za

udział w konkursie.

Nagrody przekażemy szkołom, do których uczęszczają laureaci konkursu.

{gallery}rs_22_23/angielski_maj{/gallery}