Konkurs odbył się w połowie marca. Wzięło w nim udział ponad 40 uczniów naszej szkoły z klas 3-8, podzieleni na trzy kategorie wiekowe: Maluch, Beniamin i Kadet. Do rozwiązania były 24 zadania dla kategorii najmłodszej oraz po 30 zadań w dwóch starszych. Zadania były podzielone równo na zadania po 3, 4 lub 5 punktów. Czas na ich rozwiązanie to 75 minut. Karty odpowiedzi zostały odesłane do organizatora konkursu do Torunia. Teraz otrzymaliśmy wyniki. Miło nam poinformować, że troje uczniów zostało wyróżnionych. Nagrody książkowe za wysoką liczbę punktów otrzymali: Kacper Kazimierczak z klasy 5a (w kategorii Beniamin) oraz Maja Gorzelak i Michalina Rosiak z klasy 8c (w kategorii Kadet). Gratulujemy.