Gmina Zelów i Fundacja Mały Marzyciel zaprosiła wszystkich mieszkańców Zelowa i gminy na Piknik Rodzinny, który odbył się w Naszej szkole- Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie.

Dziedziniec „Dwójki” wypełnił się tłumem piknikujących. Jeszcze przed oficjalnym powitaniem rozpoczęła się zabawa, w której królowała muzyka, radość, dziecięcy gwar.

Program był bardzo bogaty!

Można było poszaleć na dmuchańcach, potańczyć z trenerkami z B2B z Bełchatowa, pojeździć konno , dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat hipoterapii i dogoterapii. Chętne dzieci wzięły udział w zajęciach z pieskami na temat tresury psów.

Przygotowano też animacje dla dzieci, malowanie buziek, bańki mydlane.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście stoiska gastronomiczne – wata cukrowa, lody, popcorn, nie zabrakło też zimnych i gorących napojów.

W ramach wydarzenia można było posłuchać o treningach, konkurencjach i diecie Kamila Wojtczyka – naszego zelowskiego mistrza – strongmana.

Największą atrakcją jest czas, który możemy sobie dać nawzajem, dlatego dziękujemy wszystkim naszym wolontariuszom za pomoc!!!

Foto : Studio Filmowe Klatka Tomasz Kurzydlak

Gmina Zelów