15 czerwca odbył się IX Gminny Turniej Sportowo-Pożarniczy zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Wygiełzowie

Naszą szkołę reprezentowali: Maksymilian Wrona, Seweryn Gawroński, Amelia Kosmala, Oliwia Maciejewska.

Turniej składał się z dwóch części- test dotyczący zagadnień z historii pożarnictwa, przyczyn powstawania pożarów, znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz część sprawnościowa czyli tor przeszkód. Nasi uczniowie zajęli zaszczytne II miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Dziękujemy również Organizatorom Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wygiełzowie za zaproszenie do wzięcia udziału w turnieju. Było nam niezmiernie miło!

{gallery}rs_22_23/turniej_pozarniczy{/gallery}