W dniu 14 maja w naszej szkole odbył się po raz czwarty konkurs  pod hasłem „Żyj zdrowo-Żyj ekologicznie” . Współorganizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, które ufundowało nagrody książkowe dla wszystkich uczestników. Celem konkursu było zwiększenie wiedzy uczniów na temat ekologii i zdrowego stylu życia. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 35 pytań zamkniętych oraz odpowiedzi na 3 pytań w formie ustnej.  Najlepszą drużyną okazali się przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Bujnach Szlacheckich. Nasza drużyna w składzie Zofia Berbelska z klasy VI a i Paulina Piorun z klasy VI b zajęły drugie miejsce. Kolejne drużyny to przedstawicie Szkoły Podstawowej nr 4 i Szkoły Podstawowej z Kociszewa. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!

{gallery}rs_14_15/gminny_konkurs_ekologiczny{/gallery}