Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie serdecznie zaprasza na Dzień Pieczonego Ziemniaka i towarzyszące mu imprezy, które odbędą się 27 września od godz.15.30 w szkolnym ogrodzie przy ulicy Poznańskiej. Wszyscy nasi najmłodsi z klas I-III, którzy lubią plenerowe gry i zabawy, kulinarne niespodzianki i zapach ogniska, będą usatysfakcjonowani. Spędźcie z nami popołudnie 27 września!

Uwaga Mieszkańcy Zelowa, starsi i młodsi, wszyscy Ci którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności i lubią aktywność fizyczną- zapraszamy Was serdecznie na badmintona!

Specjalnie dla Mieszkańców Zelowa będzie przygotowana strefa aktywności dla dzieci i dorosłych do gry w badmintona. A dla każdego uczestnika pyszny pieczony ziemniak prosto z ogniska!

Gwarantujemy wspaniałą i niezapomnianą zabawę! Dodamy jeszcze, że organizacja w/w atrakcji jest całkowicie BEZPŁATNA.

To będzie wyjątkowy czas dla miłośników sportu i nie tylko !

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie

Gmina Zelów