Jak nasza społeczność zachowała się w sytuacji zagrożenia? W jaki sposób udzielamy pierwszej pomocy przedmedycznej? Na pozyskaniu takich umiejętności skupia się projekt „Bezpieczna ewakuacja w szkole” realizowany przez Fundacja Mały Marzyciel

Dziś we współpracy z ratownikami medycznymi z Centrum Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy W Bełchatowie oraz strażakami z JOT OSP Zelów przeprowadzono próbną ewakuację.

Społeczność Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie miała dzisiaj okazję przećwiczyć prawidłowe zachowania w chwili zagrożenia i zdobyć niezbędną wiedzę.

Projekt dofinansowany jest ze środków DZIAŁAJ LOKALNIE Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Dobroczynne „Razem” w Zelowie.

Gmina Zelów

Foto: Studio Filmowe Klatka Tomasz Kurzydlak