Dziś w Szkole Podstawowej nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Zelowie odbyła się wspaniała uroczystość – ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, jak i rodziców. W dniu dzisiejszym nasze pierwszaki, odświętnie ubrane, zaprezentowały program artystyczny, którym udowodnili, że są gotowi do sumiennej pracy w szkole i zasługują na miano ucznia.

Najważniejszym jednak momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów szkoły. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia pierwszaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, a także upominki od miasta, rady rodziców oraz dyrektorów przedszkoli. Dziękujemy wszystkim za wspaniałe przygotowanie uroczystości- było pięknie!

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie Gmina Zelów

Foto: Studio Filmowe Klatka Tomasz Kurzydlak