Teatralną wersję „Akademii Pana Kleksa” mieli dziś okazję obejrzeć uczniowie klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie. Wizyta w Teatrze Muzycznym w Łodzi dostarczyła młodym widzom wiele radości, gdyż przedstawienie było niezwykle barwne, głośne i dynamiczne. Publiczność towarzyszyła Ambrożemu Kleksowi i jego uczniom w ciekawych zajęciach, a nawet – aktywnie uczestniczyła w poszukiwaniu guzika od cudownej czapki szpaka Mateusza. Zabawa była przednia. Czwartoklasiści odwiedzili też Palmiarnię Ogrodu Botanicznego w Łodzi. Podziwiali okazy egzotycznej przyrody, a w przylegającym do Palmiarni Parku Miliona Świateł obejrzeli piękne świetlne konstrukcje. To była bardzo udana jesienna wycieczka.

{gallery}rs_23_24/teatr_4{/gallery}