?? W miniony czwartek uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie świętowali Dzień Babci i Dziadziusia w wyjątkowy sposób. Cała społeczność szkolna zaangażowała się w organizację tego niezwykłego wydarzenia, które nie tylko celebrowało relacje międzypokoleniowe, ale także dostarczyło wiele radości i wzruszeń.
Oficjalna część uroczystości rozpoczęła się tradycyjnie przemówieniem dyrektora szkoły, podczas którego podziękowano babciom i dziadziusiom za ich bezwarunkową miłość oraz wsparcie. Uczniowie z klas 0-3 przygotowali również krótką część artystyczną, która przybliżyła zebranym historię tego wyjątkowego dnia.
Jednak to, co wyróżniło to święto spośród innych, to udział seniorów w różnorodnych zabawach razem ze swoimi wnukami. Sala wypełniła się śmiechem, gdy babcie i dziadziusiowie angażowali się w wspólną rywalizację sportową. To dowód na to, że wiek nie jest przeszkodą do wspólnego spędzania czasu i tworzenia niezapomnianych chwil.
Seniorzy i ich wnuczęta stanęli do konkurencji, które sprawdziły ich zręczność i współpracę. Atmosfera była niewątpliwie nasycona duchem sportowej rywalizacji, ale jednocześnie panowała ogromna radość ze wspólnego udziału w tych nietypowych zawodach.
Na zakończenie niezwykłego dnia, uczniowie przekazali swoim babciom i dziadziusiom wyjątkowe prezenty wykonane własnoręcznie. Każdy prezent był nie tylko wyrazem kreatywności uczniów, ale również wyjątkową pamiątką tego niezapomnianego dnia.
Dzień Babci i Dziadziusia w Szkole Podstawowej nr 2 w Zelowie okazał się być nie tylko czasem refleksji i wzruszeń, ale także okazją do budowania silnych więzi międzypokoleniowych. Wspólne zabawy, rywalizacja i radość ze wspólnie spędzonego czasu pozostaną na długo w sercach wszystkich uczestników tego niezwykłego święta.?? Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie Gmina Zelów Foto: SP 2