??‍☠️ *BAL KARNAWAŁOWY: „PIRACI Z KARAIBÓW” ?‍☠️?*

Dziękujemy wszystkim za udział w magicznym Balu Karnawałowym w naszej szkole! ?? Tegoroczne hasło to „Piraci z Karaibów”, a całą imprezę poprowadził niezastąpiony djAmek! ?
? *Goście Z Przedszkola nr 1 w Zelowie:*
Przywitaliśmy również uroczych gości z Przedszkola nr 1 im. M. Konopnickiej w Zelowie! ? Dzieci z obu placówek wraz z rodzicami wyruszyły w szaloną karnawałową podróż!
? *Zdjęcia:*
Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć, aby zobaczyć, jak kolorowo i wesoło bawiliśmy się w naszej szkole! ??
?? *Dla Najmłodszych:*
Po maluchach przyszła kolej na dzieci z klas 4-8! ? Ochoczo włączyliśmy się w zabawę, tańce i konkursy, tworząc niezapomniane chwile!
?? *Popcorn czy Waty Cukrowa?*
Dzieci miały trudny wybór między pysznym popcornem a słodką watą cukrową. ?? A jakie było Wasze ulubione łakocie?
Dziękujemy wszystkim za udział, uśmiechy, tańce i świetną atmosferę! ?? Karnawałowe szaleństwo w naszej szkole było niepowtarzalne! Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach! ??