27 maja reprezentacja uczniów klas trzecich brała udział w „Olimpiadzie Trzecioklasistów”, która odbyła się na stadionie „Włókniarza” w Zelowie. W zawodach uczestniczyli reprezentacje wszystkich pięciu szkół podstawowych z terenu gminy Zelów. Mali sportowcy rywalizowali w czterech konkurencjach: biegu na 40 i 400 metrów, skoku w dal z miejsca i rzucie piłeczka palantową.
Złoty medal wywalczyła Aleksandra Walczak w skoku w dal.
Srebro w rzucie piłeczka palantową przypadło Mateuszowi Zawistowskiemu, a brąz Kamilowi Koseckiemu. Kamil także zdobył brązowy medal w biegu na 400 m.
Naszą szkołę reprezentowali również: Gaweł Amelia, Papierz Wiktoria, Rogozińska Julia, Wilczek Wiktoria, Kopala Hanna, Stasiak Mia, Wrzesiak Jarosław, Rosiak Dawid, Gawron Maciej, Gral Nikodem.
Gratulujemy naszym zawodnikom!

{gallery}rs_14_15/olimpiada{/gallery}