W środę, 3 czerwca w Bibliotece Pedagogicznej w Łasku odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Lew Czarownica i stara szafa”, dotyczący znajomości treści pierwszej części „Opowieści z Narnii” C.S. Lewisa. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Marcelina Bolonek, Justyna Maciejewska i Paulina Piorun. Dziewczyny zajęły III miejsce. Pozostali uczestnicy też byli bardzo dobrze przygotowani, znali odpowiedzi na przygotowane pytania. Konkurs przebiegał w bardzo miłej atmosferze. To spotkanie jest kontynuacją współpracy naszej szkoły z Biblioteką Pedagogiczną w Łasku. W czasie tego roku szkolnego uczniowie klas szóstych uczestniczyli w cyklu zajęć dotyczących serii książek o Mikołajku.

{gallery}rs_14_15/konkurs_czytelniczy{/gallery}