W dniu 16 czerwca 2015 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły pojechały na wycieczkę w ramach projektu z zakresu edukacji ekologicznej ufundowaną przez Powiat Bełchatowski. Przedszkolaki zwiedzały ZOO Safarii w Borysewie, a także miały zajęcia edukacyjne podczas, których dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o zwierzętach, słuchały ich odgłosów, miały bezpośredni kontakt z niektórymi gatunkami zwierząt np. wężem, czy legwanem. Miały możliwość obejrzenia zwierząt, których jeszcze nie widziały. Pani przewodnik opowiadała dzieciom ciekawostki z życia mieszkańców ZOO w  Borysewie, a te słuchały zaciekawione i zadawały pytania, by dowiedzieć się jeszcze więcej. Przedszkolaki były zachwycone wycieczką i tym, co mogły zobaczyć.

{gallery}rs_14_15/borysewo0{/gallery}