W piątek, 25 listopada w naszej szkole z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia odbyło się niecodzienne spotkanie. Uczniowie klas I-III uczestniczyli w spotkaniu z misiem Maju Dżi, który przybył z Indii. Zaprosił go do nas miś Promyk z książki pt. „Herbatka u Promyka i inne opowiadania”. Poznaliśmy dwie historie: misia z Londynu, który zaprzyjaźnił się z rodziną wróbli oraz misia z Dehli, który zabrał nas na wycieczkę swoim latającym dywanem.
W trakcie spotkania dzieci nauczyły się również piosenki o misiu po angielsku. Pomogły w tym uczennice klas drugich przygotowane przez panie Monikę Łuczyńską i Annę Kimmer. Złożyliśmy również bluzeczkę dla misia, który dzieci otrzymały na obrazku z tekstem piosenki. Podczas przygotowania i przebiegu spotkania nieoceniona była pomoc dzieci z koła bibliotecznego: Karoliny, Ani, Natalii, Oli T. i Oli S. oraz Gustawa. Na zakończenie każda klasa zrobiła sobie zdjęcie z misiem Maju Dżi oraz swoimi misiami, które tradycyjnie tego dnia towarzyszyły dzieciom w szkole.

{gallery}rs_16_17/mis{/gallery}