5 grudnia, podobnie jak w ubiegłych latach, w naszej szkole odbył się piknik origami pod hasłem „Papierowe cuda na choinkę”. Najmłodsi uczniowie. przy współudziale starszych kolegów. wzięli czynny udział w przygotowaniach świątecznych. Każdy uczestnik pikniku miał okazję do zrobienia własnej ozdoby choinkowej. W trakcie prac wygospodarowano również czas na słodki poczęstunek, który dostarczył każdemu potrzebnej energii. Nabyte umiejętności uczniowie będą mogli wykorzystać również podczas przygotowań w rodzinnym gronie. Wspólnie spędzony czas nie był stracony. Bożonarodzeniowa atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom pikniku, a co najważniejsze wykonane ozdoby zostały zawieszone na szkolnej choince, która czeka na rychłe przybycie świętego Mikołaja.
Joanna Grzanka, Liliana Rogut

{gallery}rs_16_17/choinka_origami{/gallery}