12 grudnia 2016 roku w ZSP w Zelowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Zelów w „Grach i Zabawach”.  Uczestnikami zawodów były cztery szkoły z terenu gminy Zelów.  Dzieci z klas I-IV rywalizowały w 16 konkurencjach. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie ostatecznie zajęła II miejsce, czym zagwarantowała sobie udział w zawodach na szczeblu powiatowym!!!
Szkołę reprezentowali:
Majewski Bartłomiej, Małańczak Tobiasz, Adamusiak Hubert, Stasiak Zackk, Dymiński Nikodem, Chodorowicz Igor, Czyżyk Hubert, Wąsek Mateusz, Stachowiak Kacper, Wrzesiak Oskar, Fijałkowski Damian, Boćkiewicz Jakub, Majchrzak Piotr, Papierz Alan, Baczmaga Bartosz, Stachowiak Bartłomiej, Jersak Mateusz, Bednarek Bartłomiej, Kowalska Ada, Grzebielucha Wiktoria,Plucińska Maja, Jarkowska Natasza, Boćkiewicz Nikola, Adamczyk Martyna, Jersak Wiktoria, Duraj  Julia, Kosmala Amelia, Kowalska Aleksandra, Zielińska Wiktoria, Adamczewska Iga, Paziewicz Aneta, Owczarek Gabriela, Trojanowska Magdalena, Przybylska Aleksandra, Małasiewicz Marta, Rogut Anna, Wilczek Wiktoria, Śniada Klaudia.

{gallery}rs_16_17/gry_zabawy{/gallery}