W dniu 18 maja w naszej szkole odbył się konkurs na temat ekologicznego trybu życia „Żyj zdrowo-Żyj ekologicznie”. Do udziału w konkursie zgłosiły się wszystkie szkoły z terenu naszej gminy. Wszyscy uczestnicy wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy na temat zdrowia i ochrony przyrody. Po dwóch etapach – pisemnym i ustnym- konkurs zakończył się następującym wynikiem:
I miejsce: Aleksandra Skwarek i Emilia Rogut – SP2 Zelów
II miejsce: Karolina Martyniak i Iga Biegańska – SP Bujny Szlacheckie
III miejsce: Marta Malinowska i Beata Fiuk – SP Wygiełzów
Wyróżnienie: Marta Szajbler i Nikola Zielińska – SP4 Zelów i Daria Chełmik i Kamila Chełmik – SP Kociszew
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!
Nagrody na konkurs zostały zakupione ze Środków Starostwa Powiatowego W Bełchatowie za co bardzo dziękujemy.
Konkurs był podsumowaniem obchodów Dnia Ziemi 2017 w naszej szkole. W dniu 21 kwietnia odbyła się akademia z okazji jej święta. Tematyką przedstawiana przez uczniów był bardzo ważny temat – segregacja śmieci.

{gallery}rs_16_17/konkurs_przyroda{/gallery}