W tym roku nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć wyjątkowe miejsca w Górach Sowich.  Każdy dzień dostarczał nowych, niezapomnianych wrażeń. Po wyjeździe z Zelowa dotarliśmy do Wrocławia, gdzie zachwyciła nas panorama miasta oglądana z 50. piętra wieżowca  Sky Tower. Następnie zwiedziliśmy Hydropolis – niezwykłe, interaktywne muzeum, gdzie dzieci poprzez doświadczenia poznały właściwości wody. Później zwiedziliśmy Stare Miasto i wyruszyliśmy do pensjonatu w Rzeczce. Następnego dnia czekała nas wyprawa do pobliskiego Walimia i wędrówka podziemnymi korytarzami byłego niemieckiego kompleksu fabryki pocisków v-2. Zwiedziliśmy również zamek Grodno. Kolejną atrakcją było uzdrowisko Jedlina Zdrój. W środę podziwialiśmy owoce pracy hutników w muzeum Huty Szkła Kryształowego Julia w Piechowicach, po czym wyruszyliśmy na wędrówkę do wodospadów Szklarki i Kamieńczyka. W czwartek udaliśmy się do Skalnego Miasta w Teplicach. Ostatniego dnia zwiedzaliśmy Tajemnicze Podziemne Miasto „Osówka”, a po obiedzie wyruszyliśmy w drogę do domu.

{gallery}rs_16_17/zielona_szkola{/gallery}