Początek roku szkolnego to dobry czas na pogadanki z naszymi uczniami na temat bezpiecznej drogi do i ze szkoły. O bezpieczeństwie w ruchu drogowym uczą się już nasi najmłodsi uczniowie. We wtorek, 19 września 2017r. pierwszoklasiści  swoją  znajomością pięciu zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię mogli się pochwalić podczas spotkania z policjantem z zelowskiego Komisariatu Policji.  Po krótkiej pogadance, w której uczestniczyły również maluchy z oddziału przedszkolnego przyszedł  czas na zajęcia praktyczne. Pod czujnym okiem i fachową opieką policjanta uczniowie klas pierwszych uczyli się bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.  Pierwszy mały egzamin maluchy zdały na medal. Do tematu bezpieczeństwa  w ruchu drogowym będziemy wracać jeszcze nie raz. Liczymy na niezawodną pomoc naszych policjantów.

{gallery}rs_17_18/policjant{/gallery}