27 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniach z policjantem Komisariatu Policji w Zelowie – st. asp. Jarosławem  Woźniakiem.  Nasz Gość opowiadał o  zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę i prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych. Pan Policjant zwrócił także uwagę na  bezpieczne zachowywanie się w czasie oczekiwania na autobus szkolny i zachowanie ostrożności podczas wsiadania i wysiadania z autobusu. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe oraz przypomniał o konieczności używania fotelików i pasów bezpieczeństwa w czasie jazdy samochodem.  Uczniowie  wykazali się dużą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym i chętnie odpowiadali na zadawane pytania.

{gallery}rs_17_18/policjant2{/gallery}