,,Ślubuję uczyć i bawić się tutaj wesoło, a wkrótce zawołać witaj szkoło’’. Takie i inne przyrzeczenia złożyły dzieci z oddziału przedszkolnego podczas pasowania na Przedszkolaka, które odbyło się w naszej szkole w dniu 20 października. Po części artystycznej, w której dzieci przedstawiły min. scenkę ,,Otrzęsiny’’ odbyło się uroczyste złożenie przyrzeczeń, a następnie pasowanie dzieci przez panią dyrektor Annę Bodnar.
Po pasowaniu przedszkolaki ,,podpisywały’’ dokument z hasłami pasowania. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom.
Po części oficjalnej nastąpiło rozdanie pamiątek ufundowanych przez szkolną Radę Rodziców oraz  prezentów, na które środki pozyskała pani Izabela Pospiszył. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego.

{gallery}rs_17_18/slubowanie0{/gallery}