W czwartek 14 grudnia 2017 r. w Domu Kultury w Zelowie odbyło się podsumowanie działań realizowanych  przez uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie  w ramach programu „Działaj Lokalnie X”. W trakcie uroczystości uczniowie szkoły zaprezentowali zebranym gościom przedstawienie pt. „Czy i ty spotkałeś brzydkie kaczątko?”,  które poruszało bardzo ważne problemy tj. niepełnosprawność, akceptację inności i  tolerancję. Następnie Dyrektor Szkoły pani Anna Bodnar, kierownik Referatu Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia pani Małgorzata Gajda oraz prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Zelowie pan Dariusz Kaczmarek rozdali nagrody laureatom i uczestnikom konkursów plastycznych:  Powiatowego Konkursu Plastycznego: „My znaczy więcej niż Ja i Ty”,  Gminnego Konkursu Plastycznego: „Mikołaj jest tuż, tuż…”  oraz Gminnego Konkursu Literackiego: „List do Świętego Mikołaja” realizowanych w ramach projektu. Każdy uczestnik konkursów plastycznych otrzymał również kalendarz na rok 2018, w którym znajdowała się jego praca. Organizacja podsumowania została objęta Honorowym Patronatem Burmistrza Zelowa Urszuli Świerczyńskiej.

{gallery}rs_17_18/podsumowanie_projektu{/gallery}