15 grudnia 2017 roku w ZSP w Zelowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Zelów w „Grach i Zabawach”.  Uczestnikami zawodów były cztery szkoły z terenu gminy Zelów.  Dzieci z klas I-IV rywalizowały w 16 konkurencjach. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie ostatecznie zajęła II miejsce, czym zagwarantowała sobie udział w zawodach na szczeblu powiatowym!!!
Szkołę reprezentowali:
Wąsek Igor,  Światłowski Jakub, Pospiszył Przemysław, Pospiszył Jakub, Olejnik Dawid, Duraj Bartłomiej, Majewski Bartłomiej, Małańczak Tobiasz, Adamusiak Hubert, Papuga Mateusz, Dymiński Nikodem, Marciniak Bartosz, Kowalski Wiktor, Rogut Dariusz, Storczyk Szymon,  Wrzesiak Oskar, , Boćkiewicz Jakub, Majchrzak Piotr, Kopala Antoni, Chodorowicz Kalina, Wojajczyk Natasza, Antoszczak Maja, Pawełczyk Patrycja, Dobroszek Amelia, Selerowicz Zuzanna, Jędrzejczyk Wiktoria, Plucińska Maja, Jarkowska Natasza, Boćkiewicz Nikola, Adamczyk Martyna, Rosiak Michalina, Duraj  Julia, Kosmala Amelia, Kowalska Aleksandra, Zaręba Judyta, Maciejewska Katarzyna, Owczarek Gabriela, Zieleniak Marta, Zielińska Wiktoria, Paziewicz Aneta.
Gratulujemy wszystkim startującym!!!

{gallery}rs_17_18/gry_zabawy{/gallery}