26 stycznia 2018 r. odbył się tradycyjny apel, podczas którego pani dyrektor Anna Bodnar wręczyła dyplomy, puchary, medale i odznaki uczniom wyróżniającym się wynikami w nauce, aktywnością lub wzorową frekwencją.

Pochwałę Dyrektora Szkoły nr 2 w Zelowie  za świetne wyniki w nauce otrzymali:

Klasa Ia: Amelia Antoszczyk, Kalina Chodorowicz, Zuzanna Gwizdała, Antoni Kuśmirek, Natalia Nawrocka, Patrycja Pawełczyk, Kuba Pawełoszek, Jakub Pospieszył, Kuba Światłowski, Nina Wiśniewska .

Klasa Ib: Cyprian Drozdowski, Jan Jersak, Zuzanna Kopala, Dawid Olejnik, Aleksandra Przybylska, Adrianna Sikora, Natasza Wojajczyk, Wiktoria Zamolska, Seweryn Zaręba .

Klasa II: Kamil Kocik, Antoni Ambrozik, Nadia Maciejewska, Oliwia Maciejewska, Bartosz Majewski, Maksymilian Wrona.

Klasa IIIa: Martyna Adamczyk, Anna Czajkowska, Małgorzata Owsianka, Nikodem Dymiński, Emil Sujecki, Nikola Grabarczyk, Łukasz Grabarczyk.

Klasa IIIb: Lena Comer, Adrianna Gapik, Eryk Matys, Zuzanna Mikołajczyk, Lena Strzelecka, Małgorzata Rogut,  Aleksandra Stępień.

Klasa IIIc: Elena Glicner, Maja Gorzelak, Amelia Kosmala, Aleksandra Kowalska, Wiktoria Leśniewska, Maja Plucińska, Michalina Rosiak, Julia Urbaniak.

Pochwałę Dyrektora Szkoły nr 2 w Zelowie za uzyskanie bardzo wysokiej średniej ocen otrzymali:

Klasa IVa: Mateusz Szczepański – 5,09, Magdalena Trojanowska – 5,00, Bartosz Stępnik – 5,00, Jakub Lesiak – 4,82, Marta Zieleniak – 4,75.

Klasa IVb: Judyta Zaręba – 5,36, Anita Kępińska – 4,81.

Klasa Va: Karolina Piorun – 5,45, Aleksandra Przybylska – 5,27, Anna Chęcińska – 5,27, Marta Małasiewicz – 5,09, Anna Rogut – 5,00.

Klasa Vb: Bartosz Dreczko – 5,00, Aneta Paziewicz – 4,91,Wiktoria Zielińska – 4,82.

Klasa VIa: Wiktoria Wilczek – 5,64, Nikodem Gral – 5,09, Martyna Doliwka – 5,09, Natalia Góralewska – 4,81.

Klasa VIb: Krzysztof Rogut – 5,09, Anna Gorządek – 4,81.

Najwyższą średnią ocen w I półroczu – 4,14 uzyskała klasa Va.

Pochwałę Dyrektora Szkoły nr 2 w Zelowie  za szczególne zaangażowanie w życie szkoły otrzymali:

Klasa Ia:  Jakub Pospieszył, Natalia Nawrocka, Kuba Pawełoszek, Kalina Chodorowicz, Piotr Adamczyk.

Klasa Ib; Zuzanna Kopala, Jan Świerczyński, Aleksandra Przybylska, Adrianna Sikora, Natasza Wojajczyk , Seweryn Zaręba.

Klasa II: Antoni Ambrozik, Vanessa Kacperczyk, Kacper Krzymiński, Nadia Maciejewska, Maksymilian Wrona.

Klasa IIIa: Martyna Adamczyk, Julia Duraj, Nikodem Dymiński, Emil Sujecki.

Klasa IIIb: Lena Comer, Aneta Doliwka, Hanna Kruk.

Klasa IIIc: Julia Urbaniak, Maja Plucińska,  Mateusz Kaczmarek, Michalina Rosiak, Aleksandra Kowalska, Zuzanna Selerowicz.

Klasa IVa: Magdalena Trojanowska, Mateusz Szczepański, Gabriela Owczarek.

Klasa IVb: Judyta Zaręba, Kinga Rogozińska, Katarzyna Maciejewska,

Klasa Va: Karolina Piorun, Anna Chęcińska, Anna Rogut, Aleksandra Przybylska, Mateusz Jersak, Marta Małasiewicz.

Klasa Vb: Bartosz Dreczko, Aneta Paziewicz, Amelia Smolna, Wiktoria Zielińska, Adam Sobański.

Klasa VIa: Wiktoria Wilczek, Malwina Hoszowska, Mia Stasiak, Martyna Doliwka.

Klasa VIb: Aleksandra Skibińska, Anna Gorządek, Krzysztof Rogut, Julia Rogozińska, Aleksandra Walczak.

Kasa VIIa: Oliwia Kot, Kinga Baraniak, Wiktoria Hofman, Julia Fiks.

Pochwałę Dyrektora Szkoły nr 2 w Zelowie za wzorową frekwencję otrzymali:

Klasa Ia: Patrycja Pawełczyk, Kuba Pawełoszek, Jakub Pospieszył, Gabriela Blaźlak, Zuzanna Gwizdała.

Klasa Ib: Cyprian Drozdowski, Bartosz Duraj, Seweryn Zaręba.

Klasa II: Antoni Ambrozik, Adam Stawowczyk.

Klasa IIIa: Nikodem Dymiński, Małgorzata Owsianka, Aleksandra Szmigielska.

Klasa IIIb: Aneta Doliwka, Eryk Matys.

Klasa IIIc: Zuzanna Selerowicz.

Klasa IVb: Judyta Zaręba, Nadia Kłych.

Klasa Va: Mateusz Jersak, Karolina Piorun, Martyna Tosik.

Klasa Vb: Bartosz Dreczko, Amelia Smolna, Krzysztof Pietruszewski.

Klasa VIa: Bartłomiej Smolny, Martyna Doliwka, Maciej Gawron.

Klasa VIb: Filip Duraj.

Klasa VII: Kinga Baraniak, Zuzanna Ciesielska.

Pochwałę Wychowawcy otrzymali:

Klasa Ia: Antoni Kuśmirek, Dominika Sobańska, Przemysław Pospieszył, Bartłomiej Stanisławski, Maja Antoszczyk.

Klasa Ib: Maja Drutowska, Jan Jersak.

Klasa IIa: Kuba Fiks, Otylia Kocyła, Oliwier Kowalski, Anna Zielińska.

Klasa IIIa: Nikola Grabarczyk, Łukasz Grabarczyk, Dawid Rogut.

Klasa IIIb: Nikola Boćkiewicz, Natasza Jarkowska,.

Klasa IIIc: Wiktoria Leśniewska,, Maja Gorzelak, Bartosz Marciniak, Adrian Wrzesiak.

Klasa IVa:  Magdalena Trojanowska, Anna Uzarczyk, Patrycja papuga, Szymon Papuga.

Klasa IVb: Katarzyna Maciejewska, Kinga Rogozińska.

Klasa Vb: Adam Sobański.

Klasa VIb: Julia Rogozińska, Aleksandra Skibińska, Aleksandra Walczak, Filip Duraj.

{gallery}rs_17_18/semestr_podsumowanie{/gallery}