We wtorek 12 lutego uczniowie naszej szkoły tańczyli na balu karnawałowym. Zabawa odbywała się w dwóch turach. Zaraz po lekcjach bawili się najmłodsi, a późnym popołudniem uczniowie starszych klas. Sala – udekorowana balonami i kolorowymi wstążkami – zamieniła się w świat baśni. Można było spotkać królewny, wróżki, czarownice, piratów czy rycerzy. Nie brakowało też współczesnych bajkowych postaci: Batmana, Supermana, Barbie. Gdzieniegdzie przebiegały przemiłe zwierzątka: biedronki, misie, kotki czy pieski.
Również starsi uczniowie nie zapomnieli o karnawałowych strojach. Mogliśmy potańczyć z czarownicą, kowbojem czy bohaterami z filmu „Gwiezdne wojny”. Zabawa taneczna przeplatana była rozmaitymi konkursami, przygotowanymi przez szkolny samorząd. Na zwycięzców czekały nagrody  w postaci batoników i czekolad. Nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku  ufundowanego przez Radę Rodziców. Niestety, nadszedł wieczór i czas, aby zakończyć bal. Z niecierpliwością będziemy czekać na kolejny… już za rok.

{gallery}rs_17_18/bal_karnawalowy{/gallery}