21 lutego 2018 roku w ZSP w Zelowie odbyły się mistrzostwa powiatu w „Grach i Zabawach”.  Uczestnikami zawodów były cztery szkoły z terenu powiatu bełchatowskiego.  Dzieci z klas I-IV rywalizowały w 16 konkurencjach. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie ostatecznie zajęła II miejsce!!!
Szkołę reprezentowali:
Duraj Mateusz,  Światłowski Jakub, Pospiszył Przemysław, Pospiszył Jakub, Duraj Bartłomiej, Przerywacz Szymon, Małańczak Tobiasz, Adamusiak Hubert, Stachowiak Kacper, Papuga Mateusz, Dymiński Nikodem, Wąsek Mateusz, Marciniak Bartosz, Kowalski Wiktor, Rogut Dariusz, Storczyk Szymon,  Wrzesiak Oskar, , Boćkiewicz Jakub, Majchrzak Piotr, Kopala Antoni, Kopala Zuzanna, Drutowska Maja, Wojajczyk Natasza, Antoszczak Maja, Pawełczyk Patrycja, Dobroszek Amelia, Kowalska Aleksandra, Selerowicz Zuzanna, Jędrzejczyk Wiktoria, Plucińska Maja, Jarkowska Natasza, Boćkiewicz Nikola, Adamczyk Martyna, Duraj  Julia, Kosmala Amelia, Kowalska Aleksandra, Zaręba Judyta, Maciejewska Katarzyna, Owczarek Gabriela, Zielińska Wiktoria, Paziewicz Aneta.

Gratulujemy naszym zawodnikom!!!

{gallery}rs_17_18/gry_zabawy_powiat{/gallery}