Tradycją naszej szkoły stały się organizowane dla przedszkolaków i ich rodziców dni otwarte. .
 28 lutego tego roku odwiedziła nas liczna grupa rodziców i ich pociech. Zebranych gości powitała pani dyrektor. W czasie spotkania  rodzice zapoznali się z ofertą naszej szkoły, poznali zwyczaje i tradycje oraz zwiedzili sale lekcyjne. Dzieci zaś w tym czasie na zajęciach z wykorzystaniem tablicy multimedialnej rozwiązywały zagadki i rebusy matematyczne, bawiły się przy pląsach w języku angielskim oraz brały udział w zabawach edukacyjnych. Szczególnym zainteresowaniem dzieci cieszyły się zajęcia z wykorzystaniem tablicy multimedialnej  oraz różnorodne  pomoce dydaktyczne.
Wszystkim gościom dziękujemy za zainteresowanie  naszą szkołą. Wierzymy, że zorganizowane spotkanie spełniło oczekiwania zarówno rodziców jak i dzieci.

{gallery}rs_17_18/dzien_otwarty{/gallery}