Po południu, we wtorek, 10 kwietnia grupa najmłodszych dzieci z naszej szkoły oraz najstarszych przedszkolaków z przeszkoli i oddziałów przedszkolnych z naszego miasta spotkała się w Domu Kultury na corocznym pikniku origami. Tym razem starsi koledzy uczestniczący w zajęciach kół bibliotecznego, orgiami i chóru przygotowali wspólnie dwugodzinne zajęcia. Ich tematem była seria książek Martina Widmarka pt. „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”. Na pięciu stacjach czytane były fragmenty książek oraz wykonywane papierowe składanki. Tradycyjnie jedna ze stacji była stacją muzyczną, na której dzieci uczyły się piosenki i pląsu. Czas przeznaczony na zajęcia minął szybko. Po uśmiechniętych buziach uczestników można wnioskować, że się podobało. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania z książkami i składaniem papieru.

{gallery}rs_17_18/piknik_kwiecien{/gallery}