25 kwietnia 2018 roku w Pałacu Młodzieży w Łodzi, już po raz siódmy odbył się FUNtastyczny konkurs recytatorski z języka angielskiego.
    Wzięli w nim udział uczniowie z Łodzi i województwa łódzkiego. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych klasy I – III oraz IV-VII. Uczestnicy prezentowali wiersze o różnej tematyce i różnym poziomie trudności. Jury jednogłośnie przyznało wiele wyróżnień oraz nagrody główne. Naszą szkołę w kategorii klas I-III dzielnie reprezentowały uczennice klasy IIIc – Maja Plucińska i Aleksandra Kowalska. Maja zaprezentowała wiersz Jana Brzechwy „A hippo”. Ola wyrecytowała wiersz: „Sick” napisany przez Shel Silverstein. Dziewczynki pięknie wyrecytowały swoje wiersze. Jury przyznało Mai – II miejsce, a Oli wyróżnienie. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc.
    Gratulujemy sukcesu !!!

{gallery}rs_17_18/angielski_recytatorski{/gallery}