W dniu 24 kwietnia 2018 roku odbył się XIV Międzyszkolny Konkurs Gramatyki Angielskiej „English Grammar Practice” , który był organizowany przez naszą szkołę.
Konkurs miał na celu integrację uczniów z terenu gminy Zelów,  rozbudzanie u uczniów zainteresowań językiem angielskim, rozwijanie umiejętności poprawnego stosowania zasad gramatycznych oraz budzenie wrażliwości na poprawną pisownię.
Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas IV-VI z pięciu szkół gminy Zelów (SP nr 4 w Zelowie, SP w Bujnach Szlacheckich, SP w Wygiełzowie, SP w Kociszewie i SP nr 2 w Zelowie). Zadaniem uczestników było prawidłowe rozwiązanie testu gramatycznego składającego się z 9 zadań konkursowych, za które można było uzyskać łącznie 100 punktów. Naszą szkolę dzielnie reprezentowały uczennice: Aleksandra Przybylska, Natalia Góralewska i Wiktoria Wilczek.
    Na I miejscu uplasowała się uczennica  naszej szkoły –  Wiktoria Wilczek, która zgromadziła 92 punkty. II miejsce wywalczył Igor First  z SP w Bujnach Szlacheckich. Na III medalowym miejscu znalazła się uczennica naszej szkoły – Natalia Góralewska.
IV miejsce zajęła uczennica SP nr 4 w Zelowie –  Emilia Błoch, a miejsce V – również uczennica SP nr 4 – Marta Pejga.
    Nagrodami dla najlepszych były książki. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze, w trakcie sprawdzania prac konkursowych uczniowie udali się na mały poczęstunek. Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia i pożegnaliśmy się do przyszłego roku.
Zwycięzcom gratulujemy!

{gallery}rs_17_18/angielski_konkurs{/gallery}