W dniu 7 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 12 w Bełchatowie odbyły się  powiatowe zawody Czwórboju Lekkoatletycznego. Do zawodów przystąpiło po dziesięć zespołów chłopców i dziewcząt. Wśród startujących nie mogło zabraknąć naszych reprezentantów. Zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach: bieg na 60m, bieg na 1000 metrów – chłopcy (dziewczęta 600 metrów), rzut piłeczką palantową i skok w dal.
Znakomicie zaprezentował się zespół chłopców,  który nie miał sobie równych i zwyciężył. Tym samym nasza drużyna została najlepszą wśród szkół powiatu bełchatowskiego i awansowała na zawody półfinału wojewódzkiego!!!
Zespół dziewcząt uplasował się na VII miejscu.
Naszą szkołę reprezentowali:
Dziewczęta:
Anna Wędzik, Oliwia Liwińska, Wiktoria Wilczek, Anna Rogut, Marta Małasiewicz, Aleksandra Walczak.
Chłopcy:
Filip Duraj, Mateusz Jersak, Nikodem Dymiński, Bartosz Stachowiak, Bartłomiej Bednarek i Kamil Kosecki.

Tydzień po zawodach powiatowych przyszedł czas na zawody na szczeblu półfinału wojewódzkiego, które również odbyły się na obiektach przy SP 12 w Bełchatowie. Tym razem nasz zespół chłopców zajął III miejsce!!!
Naszą szkołę reprezentowali: Filip Duraj, Nikodem Dymiński, Bartłomiej Bednarek i Kamil Kosecki i Bartosz Baczmaga.
Gratulujemy!!!

{gallery}rs_17_18/4_boj{/gallery}