3. września w szkołach rozpoczął się nowy rok szkolny. Także w Szkole Podstawowej nr 2 zabrzmiał pierwszy dzwonek. O godzinie 9.00 wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli powitała Pani Dyrektor. W przemówieniu krótko przedstawiła, z czym trzeba będzie się zmierzyć w nadchodzącym roku szkolnym. Głos zabrała również obecna na uroczystości Sekretarz Miasta – pani Agnieszka Mysłowska, życząc wszystkim sukcesów  i zadowolenia  z efektów pracy. Na uroczystą inaugurację przybyli również Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej w Zelowie ksiądz prałat Jacek Ambroszczyk oraz Proboszcz Parafii Ewangelicko – Reformowanej w Zelowie –  pastor Tomasz Pieczko. Po przemówieniach  odczytano list Rzecznika Praw  Dziecka. A na zakończenie  słodka niespodzianka  w postaci tortu dla tych, którzy pierwszy raz przekroczyli mury szkoły. Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swych sal, aby zapoznać się z planem zajęć.

Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.
Znów dni popłyną pracowite nad książką szkolną, nad zeszytem…

{gallery}rs_17_18/rozpoczecie{/gallery}