Wszystkich rodziców i opiekunów oraz najbliższych uczniów oraz samych uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie zapraszamy do wspólnej zabawy!
Wybierzmy 10 (naszym zdaniem) najlepszych utworów muzyki rozrywkowej, które powstały w czasie ostatniego stulecia.
Na tablicach ogłoszeń oraz w załączniku poniżej znajduje się lista 100. utworów (na stronie znajdują się również linki do utworów, aby można było ich posłuchać).
Zasady udziału w zabawie są proste.
Należy:
1.    Wziąć kartę do głosowania. (Są dostępne w szkole przy listach utworów. Można o to poprosić ucznia naszej szkoły lub uczynić to osobiście.) Każdy głosujący może wziąć kartę dla siebie.
2.    Na karcie do głosowania umieścić numery 10. wybranych
z listy utworów. Można wpisać tytuł i wykonawcę jednego utworu, który Państwa zadaniem, powinien być na liście, ale się na niej nie znalazł. Każdy głos ma 1 pkt.
3.    Kartę do głosowania wrzucić do specjalnie przygotowanego
i oznaczonego pudełka.
4.    Głosowanie trwa od czwartku, 20 września 2018 do środy, 26 września 2018.
5.    Wyniki głosowania zostaną przedstawione w poniedziałek,
1 października 2018. Obchodzimy wtedy Światowy Dzień Muzyki.
6.    Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielają: p. Anna Kimmer
i  Joanna Grzanka.

Życzymy wielu wzruszeń i radości oraz miłych wspomnień
w czasie wybierania utworów.
 Mamy nadzieję, że będzie to również czas wspólnych rodzinnych rozmów, dzięki którym nawiąże się międzypokoleniowa więź.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Co nam w duszy gra, czyli piosenki stulecia