20 września 2018 r. nad Zalewem „Patyki” w Zelowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
W zawodach wystartowało 19 uczniów naszej szkoły, którzy mieli do pokonania dystans ok. 1000 metrów. Znakomicie w zawodach pobiegło dwóch naszych zawodników: Bartłomiej Bednarek – zwycięzca biegu oraz Nikodem Dymiński, który do mety dobiegł na czwartej pozycji. Obaj wywalczyli awans na zwody wojewódzkie, które odbędą się 27 września w Uniejowie!!!
W zawodach wystartowali:
Śniada Klaudia, Zielińska Wiktoria, Małasiewicz Marta, Rogut Anna, Wilczek Wiktoria, Sowiak Nikola, Owczarek Gabriela, Jersak Mateusz, Stachowiak Bartosz, Bednarek Bartłomiej, Baczmaga Bartosz, Wrzesiak Oskar, Papierz Alan, Pawełczyk Filip, Majchrzak Piotr, Kowalski Wiktor, Kopala Antoni, Rogut Dariusz, Dymiński Nikodem.

Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom!!!

{gallery}rs_18_19/ibp_zawody{/gallery}