28 września 2018 roku uczniowie naszej szkoły wystartowali w wojewódzkich zawodach zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce, które odbyły się Kleszczowie. Do rywalizacji przystąpiło 10 zawodników naszej szkoły, którzy zdobyli 5 medali!!!

Złoty medal:
Bartłomiej Bednarek w rzucie piłeczka palantową.
Srebrny medal:
Mateusz Jersak w rzucie piłeczka palantową.
Bartosz Stachowiak w biegu na 60 metrów.
Nikodem Dymiński w skoku w dal.
Nikodem Dymiński, Bartosz Baczmaga, Mateusz Jersak, Bartosz Stachowiak w sztafecie szwedzkiej.
Podczas zawodów dokonano podsumowania dwóch rzutów Lekkoatletycznych roku szkolnego 2017/2018 gdzie nasza „Dwójka” uplasowała się na II miejscu w województwie!!!
W zawodach startowali:
Klaudia Śniada, Marta Małasiewicz, Wiktoria Zielińska, Anna Rogut, Nikodem Dymiński, Bartosz Stachowiak, Bartłomiej Bednarek, Mateusz Jersak, Bartosz Baczmaga, Piotr Majchrzak.
Gratulujemy wszystkim startującym i dziękujemy zawodnikom, którzy przyczynili się do zajęcia drugiego miejsca w roku szkolnym 2017/2018!!!

{gallery}rs_18_19/kleszczow_rzut{/gallery}