Dzień 17 października 2018 r. na długo pozostanie w pamięci pierwszoklasistów. Tego bowiem dnia zostali oni pasowani na uczniów naszej szkoły.
Pierwszoklasiści odświętnie ubrani prezentowali swoje recytatorskie i wokalne zdolności, które spotkały się z wielkim aplauzem widowni. Po wspaniałych występach, pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i każdy z nich pasowany był przez panią Dyrektor na ucznia naszej szkoły.
Na uroczystości obecni byli również zaproszeni goście: Sekretarz Miasta Zelowa pani Agnieszka Mysłowska, Radny Rady Miejskiej, Prezes SPON pan Dariusz Kaczmarek, Dyrektorzy Przedszkoli – pani Monika Laskowska i pani Beata Jersak oraz rodzice naszych uczniów. „Bohaterowie” dnia zostali obdarowani upominkami przez przybyłych gości i rodziców. Nie były to jedyne prezenty dla nich, bowiem Rada Rodziców ufundowała dla każdego pierwszoklasisty upominek w postaci dyplomów, kolorowych teczek, ołówków, długopisów, linijek i gumek. Na zakończenie całej imprezy o swoje pociechy zadbali rodzice, którzy przygotowali dla nich słodki poczęstunek.
Dzień pełen wrażeń w ten oto sposób dobiegł końca.

{gallery}rs_18_19/slubowanie_1{/gallery}