Zgodnie z tradycją naszej szkoły, 26 października odbyło się pasowanie na zerówkowicza. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem dzieci i licznie zgromadzonych rodziców przez panią wicedyrektor Agatę Twardowską. W części artystycznej dzieci zaprezentowały publiczności wiersze i piosenki, których pilnie uczyły się od wielu dni. Po części artystycznej odbyło się pasowanie zerówkowiczów. Następnie dzieci „podpisywały” akt pasowania oraz otrzymały pamiątkowe dyplomy. Dyrekcja szkoły z Radą Rodziców ufundowała dzieciom prezenty w postaci przyborów szkolnych. Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Był to dzień pełen wrażeń i na pewno długo pozostanie w pamięci naszych zerówkowiczów.

{gallery}rs_18_19/pasowanie0{/gallery}